Header image
A FUTURE FOR HISTORIC AVIATION
  DOŁĄCZ DO NAS JESZCZE DZIŚ!

Obecnie EFHA poszukuje osób i organizacji związanych z lotnictwem, by w silnych szeregach wpływać na kwestie przepisów dotyczących lotnictwa, lub wszelkie inne, Was frapujące.

Z tego względu korzystamy z najbardziej dostępnego medium – Internetu. Dzięki stronie WWW.EFHA.EU możemy się ze sobą szybko komunikować. A jeśli sami nie dysponujecie wystarczającą ilością czasu, by walczyć o należyte prawa z EASA, Unią Europejską lub innymi, jesteśmy my. By być szanowanym partnerem do rozmów w instytucjach Unii Europejskiej i/lub EASA musi być nas wiele. Podziel się z nami informacjami o Tobie, Twojej organizacji, Twoim asortymencie, a co najważniejsze, danymi kontaktowymi, a my zajmiemy się Twoimi sprawami za Ciebie. Jednak, jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w naszych działaniach, gorąco Cię do tego zachęcamy! Po prostu daj nam znać. Zanim podejmiemy się wszelkiego rodzaju przedsięwzięć, konsultujemy się z organizacjami związanymi ściśle z lotnictwem zabytkowym, tj. Komitetem Zabytkowym EFLEVA i Tobą. (www.efleva.eu)

Kliknij na ‘właściciele samolotów’, by zaznaczyć swoją obecność. Reszta korzysta z tego linku w celu rejestracji. Niech nasz głos zabrzmi w Unii Europejskiej!

Dołączenie do nas jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje. (Łatwo i przyjemnie. Możesz się w pełni oddać swojej pasji).

Wyraź swoje zdanie
Jeśli nie wyrazimy swojego stanowiska, nikt nas nie wysłucha. To właśnie według tej reguły funkcjonuje świadomość Europejczyków w przypadku lotnictwa zabytkowego. Jeśli nie przenikniemy do rzeczywistości publicznej, wszelkie nasze wysiłki włożone w kultywowanie historii lotnictwa pójdą na marne, a nasze samoloty będzie można oglądać jedynie w muzeach.