Header image
A FUTURE FOR HISTORIC AVIATION
  O EFHA

Europejski Związek Lotnictwa Zabytkowego jest realną europejską organizacją. Tworzy on więź między krajami europejskimi i jednoczy społeczeństwo europejskie w wyższym celu, którym jest zabytkowe lotnictwo.

Tysiące Europejczyków zajmuje się podtrzymywaniem dziedzictwa lotnictwa zabytkowego, miliony uczestniczą w pokazach lotniczych i innego rodzaju wydarzeniach rozprzestrzenionych na całym kontynencie, podziwiając umiejętności konstrukcyjne naszych przodków. Lotnictwo zabytkowe to inspiracja dla młodych i promocja lotnictwa w ogólnym jego znaczeniu. Dzięki tym cudownym maszynom możemy sprawić, że społeczeństwo będzie dysponowało szerszą wiedzą historyczną.

Naszym partnerem we wszystkich działaniach jest Parlament Europejski. To właśnie tam chcemy się pokazać. Jak wspomnieliśmy wyżej, mieliśmy istotny wkład w rozwój Europy. Stoimy na straży historii i jednoczymy narody europejskie. Dlatego zasługujemy na uwagę i współpracę ze strony Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy zachować dziedzictwo lotnictwa zabytkowego dla następnych pokoleń.Wright brother

CONTACT
Mr. Leo Haas via e-mail
secretary@EFHA.eu